Неофіційний сайт м. Городище
П`ятниця, 19.04.2024, 17:04
Гость | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Форум » Спорт, хоббі, музика та творчість » Спорт » Першість Городищенського р-ну з футболу 2009 р. (перше коло) (Все про футбол у районі)
Першість Городищенського р-ну з футболу 2009 р. (перше коло)
OlegДата: Середа, 22.04.2009, 19:38 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Модераторы
Повідомлень: 90
Статус: Offline
Ну, з Богом! biggrin

Додано (21.04.2009, 10:31)
---------------------------------------------
ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Нарешті розпочалась Першість Городищенського району з футболу сезону 2009 року.
Отже, у суботу, 18 квітня 2009 р. відбувся 1-й тур.
Ось результати матчів:
1. ЗЕРНОГОР Городище – САДІВНИК Мліїв - 0:2
2. ЛОКОМОТИВ Цвіткове – ЦАРИНА Товста 3:1
3. ЦУКРОВИК Городище – ДИРДИН Дирдин 8:1
4. ЗЛАГОДА Вербівка – УРОЖАЙ Валява 0:2
5. ГРАНІТ Хлистунівка – КОЛОС Вільшана 0:1

Після неповного першого туру умовним лідером можна назвати ЦУКРОВИК, котрий провів аж 8 голів у ворота своїх георгафічних сусідів. Але певні висновки щодо лідерів можна буде робити лише по закінченню 4-5 турів.

Матч №1 - ЗЕРНОГОР Городище – САДІВНИК Мліїв відбудеться 22.04.2009 , у середу, о 17:00 у Млієві. Усі інші домашні матчі ЗЕРНОГОР проводитиме на стадіоні "Цукровик" у мікрорайоні залізничного вокзалу.

Нагадаю, що матчі першості району проходять по суботах (крім деяких вийнятків) і розпочинаються о 17:00.

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА СТАДІОНИ!

Додано (22.04.2009, 19:38)
---------------------------------------------

Гаряча новина!

Завершився матч у Млієві між командами ЗЕРНОГОР Городище та САДІВНИК Мліїв. У першому таймі команди розійшлись миром (0:0). А у другій половині зустрічі перемогу святкували номінальні гості, але територіальні господарі - мліївські "садівники". Отже 2:0 на користь фаворитів матчу.

Нагадаю, що у наступному (другому) турі Першості зустрінуться:

6. САДІВНИК Мліїв – КОЛОС Вільшана
7. УРОЖАЙ Валява – ГРАНІТ Хлистунівка
8. ДИРДИН Дирдин – ЗЛАГОДА Вербівка
9. ЦАРИНА Товста – ЦУКРОВИК Городище
10. ЗЕРНОГОР Городище – ЛОКОМОТИВ Цвіткове

Центральним матчем туру можна назвати двобій Садівника і Колоса. Хоча і зустріч Зерногор - Локомотив обіцяє бути цікавою. Нагадаю вона відбудеться у суботу, 25 квітня, о 17:00 на стадіоні "Цукровик" у мікрорайоні залізничного вокзалу (або як кажуть у народі - "в Заводі").

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА СТАДІОНИ!

Повідомлення відредагував Oleg - Середа, 22.04.2009, 20:03
 
OlegДата: П`ятниця, 24.04.2009, 08:46 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Модераторы
Повідомлень: 90
Статус: Offline
25 КВІТНЯ - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ФУТБОЛУ
 
JazzmanДата: Субота, 25.04.2009, 02:31 | Повідомлення # 3
Вождь
Група: Администраторы
Повідомлень: 135
Статус: Offline
Як жаль, що я в цей день на роботі...
Так було б класно піти на футбол, повболівати, попити пива...
booze hands hands


 
ValdysДата: П`ятниця, 08.05.2009, 12:04 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 68
Статус: Offline
Сьогодні буде фото-текстовий репортаж? biggrin
Зерногор з Вербівкою грає...
 
OlegДата: П`ятниця, 05.06.2009, 22:01 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Модераторы
Повідомлень: 90
Статус: Offline
Нажаль у мене немає можливості щоразу робити репортажі.

Можливо хтось бажає проявити ініціативу і показати свій творчий і журналістський потенціал?

Пишіть мені - буду радий співпраці!
 
OlegДата: П`ятниця, 19.06.2009, 10:42 | Повідомлення # 6
Полковник
Група: Модераторы
Повідомлень: 90
Статус: Offline
Отже, Граніт виграв у Садівника 5:1 і тим самим вийшов у лідери. Але ця позиція може бути для них тимчасовою. Адеже залишилося ще 3 пропущених матчі. Вже сьогодні Колос може наздогнати у турнірній таблиці мліївців. І у обох команд зилишаються зіграти 2 матчі з Цукровиком. У разі їхніх перемог, Граніт уже буде на 3 позиції. У разі ж перемог Цукровика (у що мені, наприклад, важко віриться) на вершині турнірки буде двовладдя.
Щоб там не сталося, можна зробити висновок, боротьба за "медалі" є дуже гострою і це особисто мене втішає. Сподіваюсь, конкуренція в турнірі переросте у покращення виконавської майстерності та професіоналізму гравців усіх команд району.
П.С. Можливо тоді ми зможемо вперше перемогти Чемпіонат області. Але спочатку треба вийти до 1 ліги. І байдуже хто це буде - Колос чи Садівник.
 
ValdysДата: П`ятниця, 19.06.2009, 12:08 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 68
Статус: Offline
Так, мені також дуже подобається наша першість району, доречі, вже другий рік підряд немає одно- чи дво- владдя в турнірній таблиці!
Садівник, я думаю, все-таки зможе обіграти Цукровик і матиме в активі 24 очка, Колос же переграє Локомотив і можливо Цукровик, тоді у Вільшани буде 24 очка також, третім буде Граніт, 22 очка, четвертим і п'ятим Урожай і Цукровик, відповідно...
Але це тільки перший круг...попереду ще 9 турів!
Хочеться, щоб, нарешті наш район був представлений командою у першій лізі!
 
OlegДата: П`ятниця, 19.06.2009, 18:48 | Повідомлення # 8
Полковник
Група: Модераторы
Повідомлень: 90
Статус: Offline
Думаю, у обласній першості наступний тур буде переломним. Від нього залежить чи будуть наші команди боротись вихід до першої ліги.
 
OlegДата: П`ятниця, 19.06.2009, 18:48 | Повідомлення # 9
Полковник
Група: Модераторы
Повідомлень: 90
Статус: Offline
Сподіваюсь, ми не вдаримо лицем у багнюку wink biggrin
 
ValdysДата: П`ятниця, 19.06.2009, 21:30 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 68
Статус: Offline
Колос то ще ладно, а от головне щоб Садівник не впав у багнюку і не лише лицем, а всією командою!
 
OlegДата: Понеділок, 22.06.2009, 09:29 | Повідомлення # 11
Полковник
Група: Модераторы
Повідомлень: 90
Статус: Offline
Цікаво, чому у тебе така нелюбов до Садівника?
 
OlegДата: Понеділок, 22.06.2009, 09:31 | Повідомлення # 12
Полковник
Група: Модераторы
Повідомлень: 90
Статус: Offline
Сосовно визначення місця у турнірній таблиці. Згідно з Регламентом краща команда визначається за:
1) очними зустрічами
2) кількістю перемог
3) різницею м'ячів
4) кількістю м'ячів
....
 
OlegДата: Понеділок, 22.06.2009, 09:33 | Повідомлення # 13
Полковник
Група: Модераторы
Повідомлень: 90
Статус: Offline
Отже, як і передбачалось питання лідерства переноситься на 2 останні матчі Цукровика. Саме їх упертість і жага до перемоги визначить проміжного чемпіона.
 
ValdysДата: Понеділок, 22.06.2009, 10:17 | Повідомлення # 14
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 68
Статус: Offline
Це в нас після набраних очок іде показник очних зустрічей? хм...цікаво, чому, таку формулу вибрали, її наче не часто використовують для такої к-сті команд (10), як на мене це не дуже об'єктивно...
в чемпіонаті області, наприклад, очки, потім к-сть перемог (Як прем'єр-ліга), різниця м'ячів, к-сть забитих м'ячів, а очні зустрічі, взагалі, якщо й враховуються, то вже потім колись...
Чи така формула комусь на руку була?
А щодо Садівника, а що там долюблювати...?!
в них з культурою і дисципліною серйозні проблеми!
І гра не постійна...
 
OlegДата: Понеділок, 22.06.2009, 11:08 | Повідомлення # 15
Полковник
Група: Модераторы
Повідомлень: 90
Статус: Offline
На мою думку, очна зустріч і є найкращим показником для вирішення питання, хто кращий. Лицем в лице, як то кажуть, один на один. У разі рівних показників команди грають додатковий матч на нейтральній території, як от Золотий матч Чемпіонату України у Кривому Розі. Я вважаю що це справедливо.
Це на руку футболу!
Стосовно ставлення до суперника. Він повине бути таким лише на полі і проявлятись це має лише у спортивній злості. Якщо ж вони тримають агресію на тебе - НЕ ВАРТО ОПУСКАТИСЬ до їх рівня. Будь завжди мудрішим. Всих розсудить гра! І якщо ти дійсно кращий - ти боротимешся до кінця і обовязково переможеш.
 
Форум » Спорт, хоббі, музика та творчість » Спорт » Першість Городищенського р-ну з футболу 2009 р. (перше коло) (Все про футбол у районі)
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

Copyright and created by Jazzman © 2024 Хостинг від uCoz