Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2009 » Квітень » 25 » Репортаж про матч 2 туру - ЗЕРНОГОР Городище - ЛОКОМОТИВ Цвіткове
Репортаж про матч 2 туру - ЗЕРНОГОР Городище - ЛОКОМОТИВ Цвіткове
20:56

Капітан показує клас!

ЗЕРНОГОР Городище – ЛОКОМОТИВ Цвіткове – 1:4 (1:1)

25.04.2009, 17:00, стадіон «Цукровик» (м. Городище)

Арбітр – Білан (Городище).

У Всеукраїнський день футболу на полі стадіону «Цукровик» чергову зустріч 2 туру першості району провели футболісти городищенського «Зерногора» та цвітківського «Локомотива». У складі команди з райцентру в основному переважали ветерани. Гості ж, навпаки, були представлені виключно молодими футболістами.

Після дружнього привітання команди взялися до справи. Гострі моменти почергово виникали біля обох воріт. А рахунок у зустрічі відмінним ударом головою відкрили саме гості. Та все ж, цю перевагу молодим «залізничникам» втримати не вдалось. Після однієї з атак «ветеранів» захисник «Локомотива» зрізав м’яч у власні ворота. Отже, перший тайм завершився унічию – 1:1.

А на другий тайм гравців «Зерногора» явно не вистачило як фізично, так і психологічно. І гості цим скористались сповна. Своє вагоме слово цього вечора сказав капітан «Локомотива», провівши 3 красиві голи, в результаті  провалів оборони господарів.

Після цього гості впевнено довели гру до перемоги. Слід також відзначити надійну гру воротарів обох команд, котрі не раз рятували свої ворота.

Вцілому гра була не дуже красивою і часом нагадувала двобої 100-річної давнини. Подекуди виникали словесні дискусії, після однієї з яких, уже на 90-й хвилині матчу, червону картку від арбітра Білана отримав Валерій Кам’янський .

Слід відмітити також недотримання спортивної дисципліни учасниками обох команд, котрі активно курили до, під час та після матчу. А керівникам команд варто задуматись, який приклад ми подаємо підростаючому поколінню.

Отже, перемогла молодість у обличчі «Локомотива», котра після двох турів має 100%-й показник. «Ветерани» поки-що без очок, але уся боротьба іще попереду.

Слідкуйте за матчами і ласкаво просимо на стадіони!

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 1146 | Додав: Oleg | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 3
3 Valdys
2
Приємно читати, сайт запрацював... оновлюються новини спорту...турнірка району.... дуже добре!))) happy