Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2009 » Червень » 6 » ЗЕРНОГОР Городище – ДИРДИН Дирдин. Репортаж з матчу
ЗЕРНОГОР Городище – ДИРДИН Дирдин. Репортаж з матчу
20:12

ЗЕРНОГОР Городище – ДИРДИН Дирдин

6 червня 2009 р., 17:00, стадіон «Цукровик»

Якби у Першості району існувала друга ліга, то цю зустріч можна було б назвати матчем за виживання. Обидві команди перебувають на дні турнірної таблиці і особливих надій на медалі не пплекають. Залишається лише пограти у своє задоволення.

І даний мат більше задоволення приніс саме гравцям «Зерногора». А початок для них був дуже простим. На 10 хв. захисник дирдинців Вадим Баб’як зрізав м’яч у власні ворота. А далі свії бомбардирські якості проявив молодий Коля Корнусь, котрий забив 2 голи у першому таймі. Особливо красивим вийшов другий м’яч: Коля отримав пас у розріз, майстерним фінтом поклав воротаря на газон і провів м’яч у пусті ворота. 3:0 після першого тайму. У другій половині зустрічі ветерани тільки збільшили свою перевагу – свій гол після помилки воротаря забив Діма Шлончак і ще один гол, поборовшись за м’яч  провів герой матчу Корнусь-менший, тим самим оформивши хет-трик. До честі гравця «Дирдина» Вадима Баб’яка він виправив свою помилку і повів гол престижу.

У підсумку свисток арбітра Зайця з Вільшани зафіксував перемогу «Зерногора» з рахунком 5:1. Ветерани набирають 6 очок, а молоді дирдинці залишаються на останньому місці, але здаватись ніхто не збирається.

Попереду найцікавіше. Слідкуйте за матчами першості і приходьте на стадіони.

Олег Білоус

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 971 | Додав: Oleg | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 3
3 Valdys
0
Можна побажати їм успіхів...хай тільки не знімаються з першості...

2 Oleg
1
Думаю їм потрібно дисциплінованіше підходити до матчу. Організація в команді дуже слабка, команда не може знайти злагоду всередині. А підбір гравців досить непоганий, є хороші технічні гравці. Мені сподобався №5 + Вадим Бабяк + №3 тямущий. Не вистачає, повторюсь, дисципліни.